algemeen
Manager André Hazes liegt keihard over nieuwe liefde Naomi: ´Hij is helemaal dol op haar´

De breuk tussen André Hazes jr. en Monique Westenberg blijft voer voor speculatie. Hoewel het officiële verhaal is dat de twee “in goede harmonie” uit elkaar zijn gegaan, denkt de showbizzwereld daar anders over. Volgens ingewijden is er mogelijk een nieuwe liefde in het spel: contentmaker Naomi Kreijkes.
“Poepie” op Instagram
André zou het volgens weekblad Privé al een tijdje bijzonder goed kunnen vinden met Naomi, die zijn social media-video’s verzorgt. Op Instagram noemt hij haar geregeld liefkozend “poepie”, wat voor velen voldoende aanleiding is om aan te nemen dat er meer speelt dan enkel werk. Foto’s en commentaren op sociale media doen de geruchtenmolen hard draaien.
Officiële ontkenning
Desondanks ontkent André’s management iedere vorm van romantiek. Showbizzkenner Bart Ettekoven liet bij Shownieuws weten dat de verhalen “compleet onzin” zijn. “Ze werkt gewoon voor hem en ze hebben een goede klik. Dat is juist belangrijk in hun samenwerking,” aldus Ettekoven.
Volgens hem is het dus puur professioneel. Maar juist die goede klik voedt volgens critici het idee dat er sprake is van meer dan alleen werk. En gezien de reputatie van André op liefdesgebied, zijn velen sceptisch.
Evert Santegoeds: “Management sprak wel vaker onwaarheden”
Evert Santegoeds, hoofdredacteur van Privé, gelooft de officiële lezing vooralsnog niet. “Die opmerkingen onder haar posts, die spreken boekdelen,” zegt hij. “Hij is duidelijk dol op haar en houdt haar letterlijk stevig vast. Dan komen die verhalen vanzelf in de wereld.”
Santegoeds is kritisch over de rol van het management: “We nemen kennis van hun ontkenning, maar in de familie Hazes is het vaker anders gelopen dan wat er eerst naar buiten werd gebracht.” Volgens hem moeten we dus “afwachten” hoe dit zich ontwikkelt.
Geen onbekend patroon
Voor André Hazes jr. zou het niet de eerste keer zijn dat een liefdesverhaal zich ontwikkelt binnen de context van werk of vriendschap. Zijn liefdesleven is al jaren onderwerp van media-aandacht en kent een reputatie van turbulente relaties, breuken en verzoeningen. De timing van deze nieuwe geruchten, vlak na de breuk met Monique, maakt het extra verdacht.
Monique zwijgt
Monique Westenberg heeft zich tot nu toe niet publiekelijk uitgesproken over de geruchten rond Naomi. In de gezamenlijke verklaring over de breuk benadrukte het ex-koppel dat ze “nog steeds veel van elkaar houden” en zich samen blijven inzetten voor hun zoon. Hoe zij staat tegenover de vermeende nieuwe vlam van André blijft vooralsnog onduidelijk.
Conclusie: voorlopig blijft het speculeren
Hoewel het management van André de vermeende relatie met Naomi ontkent, wijst de ervaring uit dat officiële verklaringen in showbizzland niet altijd het laatste woord zijn. Of de klik tussen André en Naomi daadwerkelijk professioneel is of langzaam overgaat in iets romantisch? Dat zal de tijd moeten uitwijzen.
