Connect with us

BN'ers

Michael van der Plas doet bizarre onthulling over Nicol Kremers

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Michael van der Plas doet bizarre onthulling over Nicol Kremers: ‘Ze draaide zich om’

Nicole Kramers is sinds haar scheiding van Peter Gillis met meerdere mannen in verband gebracht. Ze zal veel plezier hebben met Mike the Sweeney en Michael Vanderplatz.

Michael zegt nu dat Nicole gedurende zijn hele relatie contact heeft gehad met Peter. “Ik heb haar nummer 06, we bellen vaak. Ze wil afspreken.”

Inmiddels is te zien dat de relatie tussen Nicol en Mike erg goed is, ze zenden vaak samen live uit op Douyin, en er wordt gezegd dat ze nog steeds samenwonen.

Maar Mike was niet de enige die geïnteresseerd was in Kramers. Michael lekte onlangs zijn WhatsApp-gesprek met Nicole uit.

“Wanneer gaan we samen rondhangen en de hete meiden?”, Schreef Nicole in het gesprek. Dat gesprek vond plaats op 28 januari, nadat het uit was met Peter.

Michael zegt nu echter dat hij en Nicole contact hebben gehad sinds Nicole met Peter begon te daten.

“Na een paar berichten op TikTok vroeg ze of we verder konden praten over Snapchat, waar de berichten weer verdwenen”, onthulde Michael in een gesprek met Weekly Privé.

,,Nicol vertelt over haar verblijf in Spanje wegens familieomstandigheden. Ik vroeg haar of ze nog steeds een relatie had met Peter en dat ze eigenlijk in cirkels aan het rennen was. \”

Michael is op de een of andere manier aan haar telefoonnummer gekomen. “We belden regelmatig. Ze wilde wel een keer afspreken.

“Uiteindelijk gebeurde dat allemaal niet omdat ik me inhield”, zei Michael.

Charel zei zich bedrogen te voelen omdat ze werd vervangen door Nicol. “Mike heeft me van de ene op de andere dag aan de kant gezet”, zei Charel op Private.

Volgens Charlie was Mike alleen in Nicole geïnteresseerd omdat hij beroemd wilde worden. “Hij deed het echt voor roem en fortuin.”

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.