Connect with us

BN'ers

Heleen van Royen laat zeer sterke transformatie zien: “inzoomen”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Natuurlijk ziet Heleen van Royen er al goed uit, maar ze is niet tevreden met haar figuur. Ze wil er met behulp van een personal trainer mooier uitzien.

dit is erg goed. Helene deelt de bewonderenswaardige resultaten maar al te graag op Instagram. “Zoom in, kun je de resultaten zien?”, begon ze haar bericht.

Ze ging een uitdaging aan, waaronder vijf keer per week naar de sportschool gaan, 10.000 stappen per dag lopen en periodiek vasten.

Volgers die reageerden op Helen waren erg verrast en trots op de schrijfster. Ze krijgt zoveel complimenten, en die van ons ook ?

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.