Connect with us

BN'ers

Gruwelijk drama ex-vrouw Raymond van Barneveld: ‘Overleden aan nasleep van hersenbloeding’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Slecht nieuws voor de ex-vrouw Sylvia van darter Raymond van Barneweld. Haar vriend Pete stierf aan een hersenbloeding.

Helaas schreef ze op Facebook:
“Heel rare dag. Vanmorgen nog samen maar nu niet meer. Levenspartner, zielsverwant. Plotseling een vriend verloren met een hersenbloeding. Hoe kan dit?! Waarom.. waarom.. ik zal je zo missen!!! !! Mijn hart huilt, ik heb de baby gebroken! Ik zal je nooit vergeten!!!!”

Sylvia vond vorig jaar eindelijk haar romantische geluk. Na 25 jaar huwelijk met Barney had ze het moeilijk. De darter werd verliefd op Julia, een veel jongere Engelsman, en woont nu bij haar in.

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.