Connect with us

algemeen

‘Sam Gooris verliefd op een ander’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Sam Gooris pakt uit: Zomer vol optredens én nieuwe muziek met een knipoog

Terwijl veel artiesten tijdens de zomermaanden een stapje terugdoen, draait Sam Gooris juist op volle toeren. De Vlaamse zanger, bekend als de schoonzoon van voormalig doelman Jean-Marie Pfaff, is deze zomer werkelijk overal te zien. Tussen de optredens door werkt hij bovendien volop aan een nieuw seizoen van zijn populaire realityreeks Expeditie Gooris.

Muzikale drukte in de zomer

Met zijn nieuwste single Op Het Leven weet Gooris het publiek moeiteloos mee te krijgen. Het nummer is deze festivalzomer uitgegroeid tot een vaste waarde op podia en kermissen in België. Wat direct opvalt, is de vrolijke, speelse mix van talen. Sam zingt niet alleen in het Nederlands, maar gooit er ook wat Engels en zelfs een snufje Mechels dialect doorheen.

“Het begon eigenlijk als een grapje,” vertelt hij met een knipoog in een interview met TV-Familie. “We hebben het er gewoon in gelaten omdat het zo leuk klonk. Mijn kinderen Shania en Kenji liggen telkens plat van het lachen als ik in het Engels zing.”

Familie, fun en flair

De zanger, die bekendstaat om zijn aanstekelijke humor en vrolijke uitstraling, blijft ook in zijn muziek trouw aan zijn eigen stijl. Met een flinke dosis zelfrelativering en een warm hart voor zijn fans blijft hij al jaren populair bij jong en oud. Zijn zomerschema zit bomvol optredens, maar Gooris doet het met plezier.

“Ik krijg er energie van. Elke keer als ik het podium op mag, voel ik me weer 25,” zegt hij met enthousiasme. “De sfeer, de mensen, de muziek — dat geeft me zo’n boost.”

Knipoog naar televisie-icoon

In het nummer Op Het Leven zit trouwens nog een verrassing verstopt voor de oplettende luisteraar. Sam liet zich inspireren door een opvallende mediapersoonlijkheid. “Er zit een kleine knipoog in naar Jacotte Brokken,” verklapt hij. “Ik ken niemand die niet vrolijk wordt van haar. Zodra ze op tv verschijnt, krijg je spontaan een glimlach op je gezicht. Dat gevoel wilde ik ook in het nummer stoppen.”

Expeditie Gooris krijgt vervolg

Naast zijn muzikale activiteiten staat ook de familietelevisie niet stil. De voorbereidingen voor een nieuw seizoen van Expeditie Gooris zijn volop aan de gang. In de realityserie reist Sam met zijn gezin naar bijzondere bestemmingen, waarbij humor, warmte en avontuur centraal staan.

“Het is zo bijzonder om dit samen met je gezin te mogen doen. We maken herinneringen voor het leven, en dat kunnen we dan ook nog delen met de kijkers thuis,” zegt Sam dankbaar. “De reacties zijn elke keer zo hartverwarmend. Mensen herkennen zich in onze dynamiek — het is echt familie zoals elke familie.”

Taal als speels instrument

De bonte mix van talen in zijn nieuwe single is typisch voor de speelse kant van Sam Gooris. “Ik ben nooit bang geweest om iets nieuws te proberen, zolang het maar plezier brengt. Dat is voor mij het belangrijkste in muziek: plezier maken, mensen laten lachen, samen genieten.”

Hij benadrukt dat hij zijn muziek niet te serieus neemt. “Je moet kunnen lachen met jezelf. Als je dat verliest, verlies je een stukje vrijheid.”

Zomer vol muziek en verbondenheid

Terwijl andere artiesten uitblazen op vakantie, is Sam Gooris deze zomer te vinden op festivals, kermissen en dorpspleinen in heel Vlaanderen. En dat doet hij met volle overtuiging.

“Ik zie het als een eer om op zoveel plekken te mogen optreden. Elk plein, elk publiek is anders, en dat houdt het spannend,” aldus Gooris. “Mensen komen om samen te zijn, te lachen, te dansen. Zeker in tijden waarin het soms wat zwaar kan zijn, is muziek het beste medicijn.”

En hoe zit het met nieuwe muziek?

Hoewel Op Het Leven op dit moment de zomerse hitlijsten bestormt, sluit Sam niet uit dat er binnenkort meer nieuwe muziek aankomt. “Ik heb altijd ideeën. Soms ontstaan die op een terrasje, soms gewoon tijdens het koken. Als iets goed voelt, ga ik ermee aan de slag.”

Zijn creativiteit lijkt dus allerminst op pauze te staan. Of het nu op het podium is, in de studio of op tv met zijn gezin: Sam Gooris blijft zich volledig geven. En dat alles met zijn herkenbare flair, aanstekelijke enthousiasme en warme hart.


Conclusie:
Sam Gooris bewijst deze zomer opnieuw waarom hij al jarenlang geliefd is bij het grote publiek. Met een vrolijke single, een overvolle agenda en een nieuw seizoen Expeditie Gooris in de maak, is de zanger niet te stoppen. En dat doet hij op zijn eigen, unieke manier — met humor, familie, muziek en een flinke dosis zelfspot. Een zomer met Sam is een zomer vol leven.