Connect with us

Actueel

Martien Meiland zwaargewond tijdens verbouwing

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Het nieuwe seizoen van Chateau Meiland is net begonnen en de eerste aflevering zit erop, maar Martien Meiland kampt al met tegenslagen. Dochter Maxime maakte op Instagram bekend dat haar vader last heeft van pijnlijke roze ogen. Terwijl sommige volgers denken dat dit kwam doordat zijn oog gekurkt was, bleek dat te komen door een ongelukkige klus tijdens de verbouwing van de Pensioencode Rosé in Noordwijk.

Martiens ogen krijgen te veel stof en vuil. Voor Martien is dit heel ernstig aangezien hij maar één werkend oog heeft. Lang geleden viel Martien neer met een schaar in zijn hand, en de schaar sneed in zijn oog. Meilandjes staan ​​beter met een bril tijdens verbouwingen. Vooral Martien moet voorzichtiger zijn.

Martien begon zijn oog te behandelen met de nodige zalfjes en medicijnen, maar de pijn hield aan. Het goede nieuws is dat het oog niet ernstig beschadigd was en dat hij het kon behouden. De familie zal moeten afwachten hoe lang het duurt voordat hij weer op de been is.

Hieronder een foto van een gewonde Martien:

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.