Connect with us

Actueel

Bizar: Vrouw verdient 4.000 euro voor scheten laten

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Het afgelopen jaar is voor velen niet makkelijk geweest. Wanhopige tijden vragen om wanhopige oplossingen.

Maak kennis met Emma Martin, 48, een voormalige touroperator die een fortuin heeft verdiend met schetenvideo’s.

Ventilatie zijlijn

Emma zegt zelfs haar eetpatroon zoveel mogelijk aan te passen: “Ik eet veel salades, asperges en avocado’s.

Ik eet ook veel Mexicaans eten. Het is niet allemaal onverdienstelijk, want deze vrouw kan tot $ 4.000 per maand verdienen met haar luchtige video’s.

Alleen al op OnlyFans verdient ze maar liefst $ 2.400 van 300 abonnees – die elk $ 8 per maand betalen.

Bovendien verkoopt ze scheetvideo’s aan haar trouwe fans voor $ 7 per minuut.

Veel handelaren als klanten

Emma zegt dat ze twee soorten klanten heeft. Veel van haar klanten zijn rijke zakenmensen met scheetverslavingen. De andere helft zijn twintigers die haar volgen op haar OnlyFans-pagina.

De getrouwde moeder van twee zei: “Toen ik mijn eigen huis had, maakte ik zoveel mogelijk video’s, zodat die altijd konden worden vrijgegeven en andere mensen geen last zouden hebben van mijn geur.”

Ben jij ook strak? Misschien is het tijd voor een carrièreswitch…

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.