Connect with us

BN'ers

Maxime Meiland heeft een hekel aan haar celebrity-leven: ‘Ik ben erg beperkt’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Maxime Meiland is niet blij met zijn leven als beroemdheid. Ze hield tenminste van het geld, maar Maxim hield niet van de constante aandacht die ermee gepaard ging. “Als ik dit had geweten, had ik Meilan Winery misschien niet gefotografeerd.”

extreem zwaar leven

Maxim doet alsof haar situatie slecht is. Eén keer per week door afbeeldingen bladeren kan elk jaar een behoorlijk bedrag opleveren. Maar Maxim vond het leven van een beroemdheid buitengewoon moeilijk. “Mensen realiseren zich niet altijd dat er een keerzijde is”, zei ze in Televizier. “Ik kan niet zomaar anoniem over straat lopen.”

Maar er is meer om over te klagen. “Niet reizen, geen weekenden aan het strand met je gezin. Je leven is heel beperkt. Soms vraag ik me af, als ik de impact van tevoren had geweten, zou ik dan Chateau Merlin hebben gedaan? Misschien niet, het heeft me natuurlijk veel gebracht.”

Claire en Hoera, maar Maxime doet haar celebrity-werk niet alleen. Ook haar dochters Claire en Vivé bereiden zich voor op een leven als bekende Nederlanders. Allerlei nadelen die volgen staan ​​hen dus te wachten. De kinderen mogen echter niet de focus van het nieuwe seizoen zijn. Er is overeenstemming bereikt met de Arbeidsinspectie.

Het betekent ook dat je ze niets kunt vragen. Ja, het is een gedoe lol, maar jeetje wat ben ik blij dat het kan. Elke keer dat we begonnen met filmen, was het moeilijk om die twee meisjes buiten te houden. ”

Bron: Showmagazine

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.