Tom Waes vertrokken naar levensgevaarlijke bestemming voor special van Reizen Waes
Laatste update:

Tom Waes is momenteel in Oekraïne voor de opnames van een speciale aflevering van Reizen Waes. De tv-maker is terug in het land, waar hij zeven jaar geleden ook al was, maar deze keer gaat hij op zoek naar hoe het leven eruitziet te midden van de voortdurende oorlog met Rusland.

Gevaarlijke omstandigheden
Oekraïne is nog steeds het toneel van hevige gevechten, en Tom is zich terdege bewust van de risico’s. De opnames voor de special zullen negen tot twaalf dagen duren, en in het hele land staan er checkpoints die de vrijheid van beweging beperken.

Tom en zijn cameraploeg kunnen zich dus niet zomaar verplaatsen. De veiligheid is voor hen een constante zorg, maar met hetzelfde team als zeven jaar geleden gaat Tom vastberaden door met het vastleggen van de situatie.

Voorzichtigheid en respect
Tom benadrukt het belang van voorzichtigheid tijdens de opnames. Het leven in Oekraïne is allesbehalve normaal, en de voortdurende gevechten maken het extra belangrijk om alert en respectvol om te gaan met de situatie. De gevaren zijn groot, maar Tom’s focus blijft liggen op het tonen van de realiteit voor het grote publiek.

Sociale media update
Tom deelde al een foto op zijn Instagram, waarop het woord ‘Freedom’ duidelijk zichtbaar is, wat de thematiek van de special benadrukt. Hij is vastbesloten om de aflevering snel op tv te krijgen, zodat de kijkers een actuele en eerlijke kijk kunnen krijgen op het leven in Oekraïne onder oorlogsomstandigheden.

De komende weken zal de special van Reizen Waes dus veel belangstelling trekken, en Tom Waes zal opnieuw zijn avontuurlijke en gewaagde kant laten zien, zelfs in de meest gevaarlijke situaties.
Geschreven door
Sophie van DijkSophie van Dijk is hoofdredacteur bij Blijned en schrijft over entertainment en BN’ers. In haar verhalen staan bekende Nederlanders en Vlamingen centraal: van hun muziek, televisieoptredens en opvallende carrièremomenten tot nieuws dat een persoonlijke kant van hun leven laat…
Alle 2234 artikelen van Sophie van Dijk ›Volg Blijned
Het nieuws van vandaag, op de plek waar je toch al bent.

