BN'ers
Zien: Gordon is klaar voor gezinsuitbreiding: Ik word papa!

Gordon (52) maakt er geen geheim van nog een kinderwens te hebben. En de zanger heeft leuk nieuws: het zal in huize Heuckeroth een stuk drukker worden.
De zanger maakt zich namelijk op voor gezinsuitbreiding. ‘Oh jongens, wat spannend. Ik word weer papa’, horen we hem zeggen terwijl Gordon het pakje van Louis Vuitton openmaakt.
Hondje
Het blijkt om een nieuw hondje te gaan. ‘In blijde verwachting OMG!’, schrijft de zanger bij de aankondiging. ‘Geen vent, liever een hond’, is ook nog te lezen in de hashtags. Gordon kan niet wachten tot hij zijn viervoeter in zijn armen kan sluiten.
Dit bericht bekijken op Instagram
Chihuahua
Gordon had al eerder een hond: chihuahua Reus. Toch moest hij daar helaas afscheid van nemen in 2013, omdat het beestje teveel gedragsproblemen zou hebben.
Kinderwens
Gordon heeft het de afgelopen tijd niet makkelijk gehad. De zanger werd op een brute wijzen overvallen in zijn woning en hield daar een behoorlijk trauma aan over. Toch denkt hij dat ‘de heling’ misschien wel in zijn kinderwens zou kunnen liggen. De zanger verklaarde dat hij zomaar twee jaar geleden al deze grote droom in vervulling had kunnen zien gaan. ‘De afgelopen jaren heb ik er steeds vaker over nagedacht. Ik heb twee jaar geleden zelfs een draagmoeder gevonden, maar dat heb ik afgeblazen, omdat ik vond dat mijn leven er niet geschikt voor was. Nu is dat een heel ander verhaal.’
BN'ers
Prinses Amalia maakt een zeer ingrijpend besluit

Prinses Amalia heeft besloten om zich toch niet aan te sluiten bij het zeer omstreden studentencorps in Amsterdam dat recent hun boekje te buiten ging door vrouwen te betitelen als ‘hoeren’ en ‘sperma-emmers’. Eerder wilde onze kroonprinses (18) zich graag aansluiten bij het clubje.
Het vermoeden bestaat dat Amalia haar weigering baseert op de onlangs uitgelekte video waarin enkele mannelijke leden volledig de mist ingingen door zeer onfatsoenlijke uitspraken over vrouwen. Of dat de reden is de prinses geen onderdeel wil uitmaken van deze sekte is niet bekend. De Rijksvoorlichtingsdienst weigert namelijk toelichting te geven over de reden waarom de prinses afziet van het corpslidmaatschap.
Onderzoek
De bewuste video heeft niet alleen geleid tot woede en irritatie, maar heeft er ook voor gezorgd dat honderden leden zich zeer onveilig voelen dankzij de schokkende speech.
Eind vorige maand maakte Heleen Vos, toenmalig voorzitter van A.S.C./A.V.S.V. die inmiddels is afgetreden, bekend dat er een groot onderzoek wordt ingesteld naar A.S.C./A.V.S.V.
De Amsterdamse universiteiten lieten eerder al weten de financiering van het Amsterdamse studentencorps niet te hernieuwen na de vrouwonvriendelijke uitlatingen. Zij benadrukken dat de banden met de studentenvereniging al verbroken waren en dat de kans op een verzoening ”verder uit zicht is.”
BN'ers
Nederland zwaar onder de indruk van bikinifoto Roxeanne Hazes

Roxeanne Hazes besloot een bikinifoto te delen op Instagram en haar volgers zijn zwaar onder de indruk. Roxeanne laat in de foto hieronder duidelijk zien dat ze een mooi figuur heeft en Nederland is het met haar eens.
Roxeanne was samen met Monique afgelopen weekend naar Vinkeveen gegaan om van het heerlijke weer te genieten. Het was een mooie dag en daarom besloot Roxeanne een prachtige foto van zichzelf te delen in bikini. “Felt cute, won’t delete it later❤️”, schreef ze bij de foto.
Roxeanne is een groot voorstander van Body Positivity vandaar ook de bijschrift. Ze wil ook graag ‘echte’ foto’s laten zien/
,,Het ene moment ben ik dat onzekere meisje van zestien, het andere moment denk ik: ik mag er best zijn”, vertelde ze een tijdje geleden aan Linda. Het statement wat ze toen maakte bevestigd ze nu weer. ,,Ik verwijder het later niet”, is haar bijschrift vertaald in het Nederlands.
Positieve reacties
Roxeanne krijgt ontzettend veel positieve reacties op haar foto’s: “Feeling beautiful has nothing to do with what you look like for others. Real happiness always comes from the inside! By doing what you do, you inspire and awaken the hearts of others ❤️ you are BEAUTIFUL ❤️”, zegt iemand. “Al zou je er even over twijfelen, dan stop ik je, heerlijkheid! “.
Dit bericht op Instagram bekijken
BN'ers
Jeroen Rietbergen heeft het met Ilse de lange gedaan tijdens de Voice

Yvonne Coldeweijer meldt vandaag dat ze uit zeer betrouwbare bron heeft vernomen dat ‘vieze’ Jeroentje Rietbergen het tijdens zijn Voice periode ook met Ilse de Lange heeft gedaan die een tijde coach was in het progamma.
Opvallend want Ilse de Lange heeft al 20 jaar een vriend en zou dus zijn vreemdgegaan. Yvonne beweerd zelfs dat de twee het niet bij één keer hebben gehouden, maar dat ze meerdere keren met elkaar naar bed zijn geweest.
De vraag is wat Linda de Mol hiervan vindt, want het leek erop dat Linda haar Jeroen weer een kans had gegeven en ze het opnieuw gingen proberen. Als dit bij Linda nog niet bekend was dan zorgt dit vast weer voor vuurwerk.
-
BN'ers1 jaar geleden
Zien: ‘Monique Westenberg heeft nieuwe vriend gevonden na breuk met André Hazes’
-
BN'ers1 jaar geleden
Monique Westenberg is helemaal klaar met André: ‘Ik wil je niet meer zien!’ |
-
BN'ers1 jaar geleden
Het gaat niet goed met Patricia Paay: ‘Ernstig ziek?’ |
-
BN'ers1 jaar geleden
De kogel is eindelijk door de kerk, Mark Rutte tóch nog aan de vrouw! |
-
BN'ers1 jaar geleden
Dramatische onthulling Martien Meiland: ‘Over tien jaar ben ik dood!’ |
-
Actueel2 jaren geleden
Zien: Demonstrant Eindhoven loopt dwarslaesie op door agressieve politie die vol intrapt op man (VIDEO)
-
BN'ers1 jaar geleden
André Hazes: ‘Sarah ontmoet in afkickkliniek’ |
-
BN'ers1 jaar geleden
Afscheid nadert voor ernstig zieke Bibian Mentel |