algemeen
Véronique De Kock heeft groot nieuws: “Blij dat ik het eindelijk mag zeggen”

Véronique De Kock kondigt nieuwe uitdaging aan: “Blij dat ik het eindelijk mag vertellen”
Woensdagavond verraste Véronique De Kock de kijkers van De tafel van Gert met een opvallende onthulling. De voormalige Miss België en televisiepresentatrice deelde daar voor het eerst publiekelijk haar nieuwste professionele stap.
“Ik ben zo blij dat ik het eindelijk mag zeggen,” vertelde ze met een stralende glimlach. “Dit is iets waar ik al sinds december mee bezig ben. Het is fijn dat het nu eindelijk bekend is.”
Nieuwe ochtendshow op Play Nostalgie
Het nieuws waar Véronique zo enthousiast over is? Ze wordt het nieuwe gezicht van de ochtendshow op Play Nostalgie. Vanaf het najaar zal ze dagelijks te horen zijn op de radio, en dat betekent vroeg uit de veren: om half zes ’s ochtends moet ze paraat staan. “Maar dat vind ik helemaal niet erg,” benadrukt ze. “Ik hou van vroeg opstaan, en ik kijk er echt naar uit.”
Hoewel het programma zelf nog geen definitieve naam heeft gekregen, is Véronique vastbesloten daar samen met de luisteraars iets leuks van te maken. “Daarom wil ik graag een oproep doen: als mensen een origineel idee hebben voor een naam, mogen ze die doorsturen naar mijn mailadres: [email protected]. Ik kijk uit naar alle creatieve suggesties!”
Sidekick nog in de maak
Naast een naam zoekt het team achter de nieuwe ochtendshow ook nog naar de perfecte co-host. “We zijn volop bezig met audities en gesprekken,” legt Véronique uit. “We willen echt iemand vinden met wie het klikt, iemand die de juiste energie meebrengt en waarmee ik een mooie dynamiek kan opbouwen. Maar we nemen er de tijd voor. We willen dat het goed zit vanaf dag één.”
Volgens de huidige planning gaat het programma in september van start, al bestaat de kans dat het al in augustus op de radio te horen zal zijn.
Nieuwe stap in veelzijdige carrière
Voor Véronique De Kock is deze radiorol een nieuwe mijlpaal in een veelzijdige carrière die inmiddels al meer dan twee decennia omspant. Ze begon ooit als Miss België, maar bouwde nadien een stevig palmares op als presentatrice, model en ondernemer. De overstap naar radio is dus geen complete verrassing voor wie haar al langer volgt.
“Ik heb altijd al van radio gehouden,” zei ze eerder in interviews. “De intimiteit ervan, de directe connectie met je publiek, dat is zo bijzonder. Dit voelt als de juiste uitdaging op het juiste moment.”
De aankondiging werd met enthousiasme onthaald, zowel in de studio als op sociale media. Fans feliciteerden haar massaal met de nieuwe kans en lieten weten al uit te kijken naar haar stem op de ochtendradio.
Meer nieuws volgt snel
Hoewel er nog veel details moeten worden ingevuld – van sidekick tot rubrieken en dus ook de titel – belooft de ochtendshow op Play Nostalgie nu al een frisse wind te worden in het radiolandschap. Met Véronique’s aanstekelijke energie, ervaring en brede aanhang lijkt de basis alvast stevig.
Benieuwd wie uiteindelijk haar co-host wordt? Of welke naam het programma zal dragen? Dat wordt de komende weken stap voor stap onthuld. Tot dan blijft het vooral uitkijken naar augustus of september, wanneer het ochtendteam de radiodag aftrapt met Véronique als stralende stem bij het ontbijt.
