Connect with us

algemeen

Frans koppel reist naar Marokko met als doel hun 5-jarige zoon te offeren: ‘Hij zou bezeten zijn’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De Spaanse autoriteiten hebben een Frans echtpaar gearresteerd dat van plan was per boot naar Marokko te reizen.

De Franse politie had aanwijzingen dat het echtpaar van plan was hun 5-jarige zoon te doden in de Sahara, omdat ze geloofden dat hij bezeten was.

Volgens een politiepersbericht waren Franse agenten op zoek naar het echtpaar en hun jonge zoon.

De ouders, die in het verleden kampen met psychische problemen, hadden een kennis geïnformeerd over hun plan om naar Marokko te gaan voor een vermeend ‘offer’. Deze kennis waarschuwde vervolgens de politie.

Verhoogde Veiligheidsmaatregelen De Spaanse politie werd ingeschakeld toen vermoed werd dat het gezin Spanje zou doorkruisen om per boot naar Marokko te reizen.

In reactie hierop werden de veiligheidscontroles in de havens verhoogd. Het gezin werd uiteindelijk ontdekt in de haven van Algeciras, onderweg naar Tanger.

Veiligheid van het Kind De ouders zijn in hechtenis genomen, terwijl het kind, dat in goede gezondheid verkeerde, naar een opvang voor minderjarige kinderen is gebracht. Er zijn regelingen getroffen om hem terug te brengen naar Frankrijk.

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.