Connect with us

Actueel

Paul injecteerde een lipfiller in zijn pipi: ”Ik wilde hem groter maken”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Veel mannen hebben last van onzekerheid over de grootte van hun gesl*chtsdeel. Uit wanhoop proberen ze manieren te vinden om het groter te maken.

De methoden hiervoor variëren. Sommige mannen gebruiken een pomp, anderen kiezen voor lipfillers. En dan is er Paul, die twintig keer lipfiller in zijn pen!s injecteerde.

In een interview met DailyStar onthult Paul dat hij al jarenlang depress!ef is vanwege de grootte van zijn gesl*chtsdeel.

Hij heeft altijd gedroomd van een grotere pen!s, maar werd gec0nfronteerd met een klein formaat.

“Als ik in de kleedkamer zie hoe groot de gesl*chtsdelen van andere mannen in mijn voetbalteam zijn, schaam ik me voor mijn lengte. Ik loop altijd rond met een handdoek om.”

Op internet vond hij uiteindelijk de oplossing: pen!sfillers. Hij kwam een Amerikaanse kliniek genaamd PhalloFIL in Dallas tegen die bereid was om de fillers in zijn pen!s te injecteren.

Hoewel dermale fillers populair zijn voor gezichtsbehandelingen, is er weinig bewijs dat ze effectief zijn bij het vergroten van de pen!slengte.

Desondanks wilde Paul graag een grotere pen!s en onderging hij de procedure in de kliniek. Hij werd verd00fd en de ingreep duurde een half uur.

De filler werd onder de bovenste laag van de huid ingespoten.

Volgens William Moore, de eigenaar van de kliniek, kan hij duizenden mannen helpen en beweert hij dat ze 1,5 tot 3 centimeter aan lengte kunnen winnen.

De kosten? Moore vraagt slechts 10.000 dollar voor vier sessies. Een “effectieve behandeling” vereist gemiddeld ongeveer twintig injecties.

Maar soms gaat het mis, zoals bij Paul. “Ik wist niet veel over de procedure, behalve wat ik online had gelezen. Maar ik wilde het zo graag.

Ik had het geld niet moeten betalen, maar het is een emotionele kwestie voor mannen, snap je. We willen dat onze edele delen groot zijn.”

Bij Paul liep het echter volledig mis. “Het ziet er vreselijk uit. Het is een grote, zachte en klontachtige ramp.

Het lijkt alsof ik aan beide zijden van mijn pen!s een potlood heb zitten, waar ze een grote, rechte buis met vulmiddel in hebben gestopt. Het is echt verschrikkelijk.”

“Het ziet er zo slecht en onnatuurlijk uit. Ik ben opnieuw depressief. Ik denk nu: wat heb ik gedaan? Ik heb iets kapotgemaakt waar ik niet aan had moeten laten knoeien.”

Paul’s ervaring toont de risico’s en teleurstellingen van het proberen te veranderen van de natuurlijke vorm en grootte van het lichaam, en dient als een waarschuwing voor anderen die overwegen een vergelijkbare procedure te ondergaan.

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.