Connect with us

Actueel

Wat erg: 16-jarig meisje vijf dagen vermist, politie geeft naam en foto vrij

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De politie is op zoek naar de 16-jarige Mariza van Veen uit Leiden. Ze wordt sinds 15 februari vermist en is voor het laatst gezien bij het uitchecken op een treinstation in Rotterdam.Ze had haar ook in Harlem gezien.

Mariza is ongeveer 1.64 meter lang en heeft een vrij fors postuur. Ze heeft donkerbruin paardenstaarthaar en groen/blauwe ogen. Mogelijk heeft ze grote gouden oorbellen gedragen. Ze kan met het openbaar vervoer reizen.

De politie vraagt ​​iedereen die informatie heeft over de verdwijning van Mariza contact op te nemen met het telefoonnummer 0800-6070. Hints kunnen ook worden doorgegeven via het hintformulier.

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.