Connect with us

Actueel

Nieuwe foto uitgelekt Mark Rutte op date met deze man

Mark Rutte is een Nederlandse politicus. Sinds 1 oktober 2010 is hij minister-president van Nederland en minister van Algemene Zaken. Op 26 oktober 2017 werd zijn derde kabinet beëdigd. Hij is ook de politiek leider van de VVD. Na werkzaam te zijn geweest op het gymnasium in haar woonplaats Den Haag (Maerlant-Lyceum), studeerde Rutte sinds 198
geschiedenis aan de Universiteit Leiden en voltooide haar opleiding in 1992.

In die tijd was hij voorzitter van JOVD, een aan de VVD gelieerde politieke jongerenorganisatie, van 1988 tot 1991. Rutte werkte na zijn studie tien jaar op de personeelsafdeling van een Unilever-voedingsbedrijf en lid van de VVD-Raad voor meerdere jaren.
Mark Rutte is nu tien jaar premier van ons land.

Veel mensen vragen zich echter af of Mark een vriendin heeft. Gebarentolk Irma Sluis lijkt de juiste persoon voor haar, maar niets is minder waar. Mark houdt helemaal niet van vrouwen!

In de Mark Rutte-biografie van NRC-journalist Petra de Koning doen anderen het nu. Zijn beste vrienden komen ook voor in het boek. Vanaf jaar 5 bracht Mark veel tijd door met Anthony Dekker, die later zijn voornaam veranderde in Lodewijk, met wie hij daarna zelfs een huis kocht. Lodewijk heeft echter maar korte tijd in dit huis gewoond en heeft toen Kitty’s moeder verlaten om daar te gaan wonen, boven Mark. Twintig jaar lang was deze Kitty de vertrouweling van Mark, die elke zondag koffie met haar dronk. Vier jaar geleden kwam er echter een einde aan dat ritueel: net toen Mark in het buitenland was, viel Kitty dood van

Lees verder

Actueel

Amerikaanse topgeneraal: hele NAVO in actie als Poetin kernwapen gebruikt

Voormalig CIA chef en oud-generaal David Petraeus zegt dat de NAVO elk conventioneel wapen en ieder Russisch marineschip zal aanvallen als Poetin een kernwapen zou gebruiken in Oekraïne. De VS zal zelf wel geen kernwapens inzetten.

Deze ontboezeming van de viersterrengeneraal is best opvallend, want het Westen liet tot nu niet in hun kaarten kijken. De NAVO zweeg in het verleden vooral. De Amerikaanse president Biden hield het bij zeer ernstige consequenties.

Petraeus zegt dat de hele NAVO in actie zal komen. “Natuurlijk wil je geen nucleaire escalatie, maar als Poetin dit wapen gebruikt, is een actie vanuit alle strijdkrachten van de NAVO broodnodig.”

De generaal geeft ook aan dat een beroep op artikel 5 wellicht niet nodig is. Radioactieve stof die Europa zou bereiken, wordt ook als een aanval beschouwd. “Het kan natuurlijk ook zo zijn dat zo’n Russische aanval zo gruwelijk is, dat een reactie vanzelfsprekend is en je artikel 5 niet eens nodig hebt.”

Lees verder

Actueel

Vrouw komt premier Mark Rutte tegen: “Ik zal heel eerlijk zijn. Ik kan je hoofd eigenlijk niet meer uitstaan!”

Ruim een ​​miljoen mensen keken gisteravond naar het interview dat presentator Sven Kockelmann met premier Mark Rutte had in Catshuis. Denk aan emissierechten, de aardbevingen in Groningen en natuurlijk de stikstofcrisis.

Rutte gaf tijdens de chat toe dat de kritiek dat hij tijdens dergelijke crises vaak onzichtbaar is, over het algemeen terecht is.

Na het gesprek kon hij meteen aan de slag. Er stonden immers een paar boeren buiten de set te wachten op de make-over. Een van hen had haar hart op haar tong…

Lees verder

Actueel

Meisje (15) springt voor trein onder ogen van klasgenoten

Onder het oog van klasgenoten heeft een vijftienjarige scholiere een einde aan haar leven gemaakt. Op de korte weg van huis naar school sprong zij bij een spoorwegovergang voor de trein vlak voor de school zou beginnen.

Pesten zou de oorzaak zijn van de wanhoopsdaad van de scholiere. De school weet van het bestaan van een brief van het meisje.

Over de inhoud doet zij geen mededelingen, maar: ‘We zijn enorm geschrokken. Aangezien er geruchten gaan over pesten, doen wij er alles aan meer duidelijkheid te krijgen over de aanleiding van dit tragische overlijden.’

In de brief zou de scholiere kinderen die haar hebben gepest bij naam noemen. Het bestuurslid: ‘We stellen als school een onafhankelijk onderzoek in. We hopen zodoende de oorzaak van deze dramatische gebeurtenis te achterhalen.’ Dat gebeurt ‘uiteraard‘ in overleg met haar ouders. ‘We hebben veel contact met hen.’

Ook op Twitter circuleren berichten van mede-leerlingen die ervan uitgaan dat pesten de oorzaak is van de zelfdoding. De directeur heeft die gezien maar wil er niet op reageren. Ze zeggen de geruchten serieus te nemen. ‘We doen alles om meer duidelijkheid te krijgen.’ Weide: ‘Iedereen zit er bovenop.’

De verslagenheid in de school is enorm, in beide gebouwen van de opleiding is een stilteruimte ingericht. Voor de leerlingen die bij de de tragedie aanwezig waren, is dat traumatisch. ‘Voor hen, maar ook voor alle andere leerlingen zijn maatschappelijk werkers en mensen van slachtofferhulp beschikbaar’, vertelt Weide. ‘Dit is een ramp. In de eerste plaats voor de ouders en de broers van de scholiere, maar ook voor onze leerlingen, leerkrachten en onze school. Iedereen hier veel verdriet van.’

Het drama roept scherpe herinneringen op aan de zelfdoding van de twintigjarige Tim Ribberink uit Denekamp die zich ook van het leven beroofde. Zijn ouders zetten een rouwadvertentie om aandacht te vragen voor het pesten. Zij citeerden hun zoon: ‘Mijn hele leven ben ik bespot, getreiterd, gepest en buitengesloten.’

Lees verder

Trending