Connect with us

BN'ers

“De Meilandjes gaan op jacht naar 7 miljoen euro”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Maxime Meiland heeft haar geliefde ‘droomvilla’ te koop gezet, wat heeft geleid tot allerlei speculaties en geruchten over de financiële situatie van de Meilandjes.

De verkoopplannen werden aanvankelijk onthuld door een makelaar uit Noordwijk, die de luxe villa op Instagram aankondigde met de woorden ‘Binnenkort in de verkoop’.
Martien-Meiland-SBS
Natuurlijk verspreidde dit nieuws zich als een lopend vuurtje via de roddelkanalen. Maxime zelf reageerde echter snel op de commotie.

Maxime bevestigde al snel dat ze opnieuw van plan was om te verhuizen, wat opmerkelijk was gezien haar eerdere uitspraken over het beschouwen van dit huis als haar ‘droomhuis’. Desondanks hadden critici al eerder hun twijfels geuit over de financiële haalbaarheid van deze levensstijl. Maxime erkent nu dat geld een belangrijke rol speelt in deze beslissing.

In eerste instantie was Maxime volledig weg van het huis en zag ze het als de perfecte plek om haar dochters, Claire en Vivé, te laten opgroeien in een luxueuze omgeving met een zwembad en een uitgestrekte tuin. Maar nu lijkt deze droom te vervagen. Er waren eerder al twijfels geuit over Maxime’s vermogen om de zware hypotheeklasten te dragen. Nu geeft ze toe dat de financiële last erg zwaar was.

Bij RTL Boulevard heeft Maxime Meiland toegegeven dat ze de omvang van het huis heeft onderschat, evenals de financiële last die ermee gepaard gaat.

Ze vond het niet langer leuk om voortdurend te moeten bezuinigen voor een huis dat slechts een derde van de tijd werd gebruikt en een tuin die veel onderhoud vergde.
Erica en Martien Meiland
Bovendien speelt er nog iets anders mee in deze beslissing.
Erica Meiland

Maxime legt uit: “Er is ons een kans aangeboden en toen dachten we: dit moeten we doen, want dit komt zelden op de markt. Er zit een heel goede reden achter waarom we vertrekken.” Het lijkt erop dat de familie Meiland nu op zoek is naar een bedrag van 7 miljoen euro om deze kans te grijpen.

Eerder berichtte Story al dat de Meilandjes hun oog hebben laten vallen op een historisch patriciërshuis in het centrum van Noordwijk, met een prijskaartje van zeven miljoen euro. Het lijkt erop dat Martien en Erica samen met Maxime en haar gezin in dit nieuwe pand willen gaan wonen.
Erica Meiland
Er is al een serieus bod uitgebracht, volgens een buurtbewoner die sprak met Story.

Charlotte de Vries (1990) is een ervaren journalist en redactrice met een specialisatie in maatschappelijke trends en digitale cultuur. Na haar studie Communicatiewetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam begon ze haar carrière bij een toonaangevend mediaplatform, waar ze zich verdiepte in de impact van technologie op de samenleving. Met haar scherpe analytische blik en talent voor storytelling groeide ze uit tot een invloedrijke stem in de journalistiek. Charlotte heeft gewerkt voor diverse nationale en internationale nieuwsmedia en is een vaste columnist bij meerdere opiniebladen. Haar focus ligt op sociale media, online desinformatie en de invloed van AI op journalistiek. Sinds 2024 is Charlotte een belangrijke kracht binnen ons redactieteam. Ze staat bekend om haar diepgravende achtergrondverhalen en scherpe interviews met experts. Naast haar werk als journalist geeft ze lezingen over digitale ethiek en mediageletterdheid. In haar vrije tijd is Charlotte een liefhebber van literatuur en stedentrips. Ze gelooft in de kracht van onafhankelijke journalistiek en zet zich in om complexe onderwerpen toegankelijk te maken voor een breed publiek.